Zimowy wyjazd narciarski

Kategoria: Narty, Promocja

Zima stała się obecnie równie popularnym czasem urlopowym jak lato. Coraz więcej z nas decyduje się na wzięcie kilku dni wolnego w mroźne dni aby zakosztować białego szaleństwa. Wyjazdy na narty zarówno w Polskie góry jak i za granicę cieszą się coraz większym i z całą pewnością niesłabnącym zainteresowaniem. Wiele osób chętnie podejmuje próby nauki jazdy na nartach lub snowboardzie.

Podczas pierwszej wizyty w górach zimą najlepiej skorzystać z usług szkoły narciarskiej, gdzie specjalista pomorze nam w doborze sprzętu i wyjaśni jak wybierać go w przyszłości. Instruktor wspomoże także nasze pierwsze kroki na nartach i doda pewności siebie. Początki mogą być trudne, jednak pod okiem profesjonalisty szybko poznamy podstawowe zasady i techniki poruszania się na nartach bądź snowboardzie.

Wiele szkół posiada w swojej ofercie tzw. narciarskie przedszkole. Są to zwykle grupy, do których możemy zapisać swoje pociechy aby także mogły zasmakować tego wspaniałego sportu. Inną możliwością jest wykupienie lekcji indywidualnych.

Górskie miejscowości czekają na turystów przez cały rok latem oferując wspaniałe widoki i wypoczynek na łonie natury, natomiast zimą wspaniały urok zimowych kurortów, wyciągi narciarskie, kuligi, skutery śnieżne i wspaniałą zabawę dla całej rodziny. Gdzie nie gdzie możemy także wybrać się na przejażdżkę psim zaprzęgiem.

zimą na narty

Narciarskie miasta w Polsce oferują zakwaterowanie na różnorodnym poziomie, dostosowane do potrzeb oraz majętności każdego przyjezdnego. Niewątpliwym atutem jest wspaniała góralska gościnność oraz obcowanie z oryginalnym folklorem rdzennych górali.

Wśród najpopularniejszych narciarskich miejscowości w Polsce znajdują się: Zakopane, Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Karpacz, Szklarska Poręba czy Szczyrk.

Zimą w górach panuje niesamowita atmosfera, która sprawia, że nawet gdy temperatura spada nisko poniżej zera tutaj nie odczuwa się mrozu. Wręcz przeciwnie wszyscy są uśmiechnięci i wspaniale się bawią. Jeśli planujemy urlop zimową porą warto rozważyć spędzenie go w polskich górach, w niepowtarzalnym klimacie.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>